Rožės, tulpės, gvazdikai … Gėles, kurias sutinkame kasdien, galėtume vardinti pakankamai ilgai. Vis dėlto, nors ir žinome daugybę gėlių, kurias naudojame pakankamai dažnai, tačiau pasaulyje galime rasti ir mums nežinomų gėlių, kurios išsiskiria ne tik retumu, tačiau ir išskirtine išvaizda. Būtent apie 5 įspūdingiausias iš jų šiandien ir kalbėsime.

Degančioji lelija

Degančioji Lelija

Degančioji lelija yra paplitusi tropiniuose Azijos bei Afrikos regionuose. Gėlė išsiskiria vingiuotais žiedais, kurie primena liepsną.

Bičių orchidėja

Bičių orchidėja

Ši orchidėjų rūšis išsiskiria tuo, jog jos žiedas primena bitę. Šią gėlę rasti augančią galima viduržemio jūros regiono valstybėse.

Rojaus paukštis

Rojaus paukštis

Rojaus paukštis yra Pietų Afrikoje paplitęs augalas. Gėlės žiedas išsiskiria ne tik įvairių spalvų gausa, tačiau ir tuo, jog savo forma iš dalies primena paukštį.

Kraujuojanti širdis

Kraujuojanti širdis

Kraujuojanti širdis yra gėlė, kurią galima rasti rytinėje Azijos dalyje – Sibiro krašte, Šiaurės Kinijoje, Korėjoje ir Japonijoje. Gėlė išsiskiria į širdį panašiais žiedais, iš kurių išlenda dažniausiai baltos spalvos žiedo centras. Įdomu tai, jog ši gėlė yra nuodinga.

Gyvatės galva

Gyvatės galva

Gyvatės galva yra tik vienas iš daugybės šios gėlės pavadinimų, tarp kurių galime rasti tokius kaip šachmatų gėlė ar varlės puodelis. Konkrečių regionų, kuriuose būtų galima rasti šią gėlę, nėra, kadangi jai reikia pakankamai specifinių sąlygų, tarp kurių įeina ne tik pakankamai didelė šiluma, tačiau ir drėgmė.