Kiekvienas norime savo namuose sukurti kuo jaukesnę bei švaresnę aplinką, ką padaryti padeda įvairios kambarinės gėlės. Vis dėlto, gėlės, kurias dažniausiai renkamės auginimui kambaryje, yra ganėtinai vienodos bei neoriginalios. Būtent dėl to, pateiksime 5 netradicinius kambarinius augalus, kurie papuoš kiekvienus namus.

Kambarinės gėlės

Orchidėjos
Nors Lietuvoje orchidėjos šiuo metu ir yra plačiai paplitusios, tačiau paminėti jas vis vien būtina. Šiuo metu pasaulyje galime rasti daugiau nei 30 000 įvairiausių orchidėjų rūšių, tad originaliai papuošti savo namus galite naudodami ne tik skirtingas gėles, tačiau ir skirtingus orchidėjų tipus.

Begonijos
Begonijos yra augalas, kuris oficialiai yra skirtas auginimui lauke, tačiau visos jo savybės puikiai tinka ir auginimui kambaryje. Begonijos išsiskiria daugybe įvairiausių galimų spalvų žiedų, tad šias gėles pavyks puikiai pritaikyti prie bet kokio interjero, o auginimui kambaryje tinkamos augalo savybės leis auginti begonijas be jokių nesklandumų.

Dykumų kaktusas
Dykumų kaktusus tikriausiai esate matę įvairiausiuose filmuose ir tikriausiai pastebėjote ne tik išskirtines jų formas, tačiau ir dailius žiedus. Panašų vaizdą galite susikurti ir namuose, kadangi dalis dykumų kaktusų rūšių puikiai tinka auginimui namie bei suteikia unikalius pojūčius.

Amaras
Amarai išsiskiria stulbinančiais ryškių spalvų, tokių kaip oranžinė, raudona ar geltona, žiedais, kurie pagyvina kiekvienų namų atmosferą. Taip, amaras reikalauja tinkamos priežiūros, tačiau šio augalo išvaizda yra verta įdėto darbo į jo auginimą.

Kalėdinis kaktusas
Kalėdinis kaktusas oficialiai yra kaktusas, skirtas subtropinių miškų klimatui, tačiau puikiai tinka ir auginimui kambario sąlygomis. Šis augalas išsiskiria ryškiais krentančiais žiedais, sukuriančiais unikalų įspūdį.