Moterys neabejotinai yra pagrindinė auditorija, kuriai yra skiriamos nupirktos gėlės. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime gėles, kurias dovanoti moterims yra populiariausia.

Rožių puokštė

Niekam nebus staigmena tai, jog rožės yra pati populiariausia dovana moterims. Rožės yra meilės bei aistros simbolis, tad dovanojant jas moterims, jos tinka bet kokios šventės metu – tiek jei kalbėsime apie gimtadienius ar moters dienas, tiek ir apie įvairių asmenininų pasiekimų paminėjimus. Be abejo, prie didelio rožių populiarumo prisideda ir ganėtinai nedidelės jų kainos. Vidutinio dydžio rožės dažniausiai kainuoja iki 2 eurų, kas tikrai nėra didelė suma. Taip, jei kalbėsime apie 70-80cm. ilgio rožes, jų kaina gali siekti ir iki 4 eurų, tačiau tokių rožių rasti parduotuvėse pavyks retai, kadangi jų paklausa papraščiausiai nėra tokia didelė kaip trumpesnių rožių, ką, panašu, jog lemia didelė jų kaina.

Antroje vietoje pagal populiarumą reikėtų įvardinti orchidėjas. Orchidėjos yra ilgalaikis augalas, galintis tapti ne tik puikia dovana, tačiau ir puikiu nauju moters hobiu. Ne, orchidėjos nėra pats tinkamiausias augalais dovanoti, jei kalbame apie siekį išreikšti aistrą. Vis dėlto, jei kalbėsime apie įvairias įprastas šventes kaip velykas ar kalėdas, moterims orchidėjos yra tiesiog ideali dovana.

Taip, pasaulyje yra tūkstančiai įvairiausių gėlių rūšių. Vis dėlto, neapkraukite savęs ieškodami kažko ypatingo, kadangi milžiniškas populiarumas puikiai atspindi tai, jog tiek rožės, tiek ir orchidėjos yra gėlės, kurias gavusi džiaugsis kiekviena moteris.