Yra daugybė faktorių, pagal kuriuos renkamės iš kur pirkti gėles apsimoka – žiūrime į gėlių kokybę, pasiūlos dydį, kainas, taip pat ir į gėlių parduotuvės įsikūrimo vietą. Vis dėlto, pagal ką reikėtų rinktis gėlių parduotuves, kurių paslaugomis naudotis neverta? Būtent apie tai šiandien ir kalbėsime, tik ne apie konkrečiais parduotuves, o apie miestus, kuriuose teikiamomis gėlių paslaugomis naudotis neverta.

Gėlės žiedas

Vilnius
Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, o jame esančių gėlių salonų teikiamų paslaugų kokybė yra išties labai aukšta. Vis dėlto, naudotis gėlių paslaugomis Vilniuje neapsimoka dėl kainų, vyraujančių Vilniaus gėlių salonuose. Vilnius yra visapusiškai brangus miestas ir tai nėra išimtis gėlių rinkoje, kas lemia tai, jog Vilniuje už gėles sumokėsite bent keletu dešimčių procentų brangiau nei sumokėtumėte kituose miestuose. Taip, jei pinigai jums nėra pats svarbiausias faktorius, Vilniuje teikiamomis gėlių paslaugomis naudotis tikrai verta, tačiau jei kiekvienas euras jums yra svarbus – naudotis Vilniuje įsikūrusių gėlių salonų paslaugomis nevertėtų.

Klaipėda
Nors Klaipėda kokybės bei gėlių pasiūlos atžvilgiu yra tiesiog puikus miestas, tačiau vėlgi, koją Klaipėdai iki visiško triumfo kiša ganėtinai didelės gėlių kainos. Jos nors ir nėra tokios didelės kaip Vilniuje, tačiau vis vien yra didesnės už Lietuvos gėlių bei kitų su jomis susijusių paslaugų kainų vidurkį. Taip, praleidžiant romantišką vakarą nupirkus vieną rožę kainos skirtumas didelės žalos nepadarys, tačiau jei planuojate didelę šventę, gėles užsisakykite iš kitų miestų – tai leis pakankamai nemažai sutaupyti.