geliu pristatymas i namusGėlių pristatymas yra paslauga, su kuria šiomis dienomis susiduria daugelis, kadangi tai kur kas palengvina visą gėlių įsigijimo procesą. Visgi, dalimi atvejų ši paslauga ne tik nesuteikia naudos, bet netgi ir padaro žalos galutinei pervežamų gėlių kokybę. Būtent apie esminius faktorius, kurie labiausiai kenkia pristatomų gėlių kokybei, šiandien ir kalbėsime.

Pristatymo trukmė
Transporto priemonėse, kuriomis yra pervežamos gėlės, sudaromos sąlygos gėlių pervežimui iš vienos vietos į kitą tikrai neišsiskiria ypač aukšta kokybe, kas lemia tai, jog kuo daugiau laiko tokioje vietoje praleidžia gėlės – tuo labiau tai kenkia jų kokybei. Būtent dėl to, jei norite, kad jums pristatytos gėlės būtų kiek tik įmanoma kokybiškesnės, gėles pirkite iš tų jų parduotuvių, kurios yra kiek įmanoma arčiau jūsų namų. Tokiu būdu jums pristatomos gėlės transporto priemonėje praleis minimalų laiko tarpą, ko pasekoje šio proceso atlikimas jų kokybę pažeis pakankamai minimaliai.

Transporto kokybės trūkumas
Taip, dalis aukščiausios kokybės gėlių platinimo ir pristatymo paslaugas teikiančių šios srities parduotuvių garantuoja išties labai aukštą naudojamų transporto priemonių kokybę, ko pasekoje gėlių kokybės suprastėjimo rizika tokios kelionės metu yra sumažinama iki visiško minimumo. Visgi, toks kokybiškas transportas turi atitinkamą finansų sumą, kuri yra reikalinga jo įsigijimui, ko pasekoje šios srities parduotuvės kur kas dažniau renkasi pigesnius, bet atitinkamai ir kur kas mažiau kokybiškesnius automobilius ar motociklus gėlių pervežimui. Būtent dėl to, naudojimasis tokio tipo šios srities parduotuvių paslaugomis galbūt ir leis jums susidurti su kiek mažesnėmis išlaidomis, tačiau kokybiniu aspektu lūkesčių tikrai nepateisins, kas yra esminė priežastis, dėl kurios turėtumėte naudotis tik kokybišką transportą garantuojančių gėlių parduotuvių paslaugomis.